Заходи до Міжнародного дня інвалідів 29.11. – 07.12.2014

27 Ноября 2014     MGK Новости

Заходи до Міжнародного дня інвалідів 29.11. – 07.12.2014

З метою соціального захисту людей з обмеженими фізичними можливостями та підтримки міських організацій і товариств інвалідів, в м. Мелітополі буде проведений ряд заходів, присвячених Міжнародному дню інвалідів.
28 листопада Центр реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів проводить у ПК ім. Т.Г. Шевченка творчий фестиваль для дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе!». О 9:30 у фойє виставка творчих робіт вихованців Центру, о 10:00 у великій залі розпочнеться концертна програма за участю художніх колективів міста.
Участь у заході прийматиме керівництво Мелітопольської міської ради та виконкому. Представники якого нагороджуватимуть активістів громадських організацій Почесними грамотами та Подяками міськвиконкому. О 10:50 підбиватимуться підсумки фестивалю та відбудеться нагородження його учасників.
З 2-го грудня у Центральній бібліотеці ім. Лермонтова всі бажаючі можуть ознайомитися з викладкою тематичної літератури «Особливі потреби особливих людей», яка працюватиме до 7-го грудня.
4-го грудня у територіальному центрі соціального обслуговування будуть проведені урочисті збори клубу «Криничка» з нагоди Міжнародного дня інвалідів. Початок о 10:00.
2-го та 3-го грудня у громадських організаціях міста пройдуть заходи з відзначення Міжнародного дня інвалідів.
Запрошуються представники ЗМІ для висвітлення заходів щодо соціального захисту інвалідів з метою привернення уваги суспільства до проблем категорії громадян з особливими потребами та формування певного ставлення до них.

Теги: інвалід

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеСостоялся брифингШановні виборці міста!Визначено лідерів рейтингу міст та районів Запорізької області