м. Мелітополь. Конкурс на заміщення вакантних посад від 01.04.2015

02 Апреля 2015     MGK Новости

м. Мелітополь. Конкурс на заміщення вакантних посад від 01.04.2015

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад осіб місцевого самоврядування:

1. Начальник відділу з благоустрою та екології (стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років).

2. Провідний спеціаліст відділу з благоустрою та екології (стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років).

3. Головний спеціаліст відділу обліку, розподілу житла та по роботі з уповноваженими в мікрорайонах міста.

4. Головний спеціаліст відділу з економіки та енергоефективності міста управління соціально-економічного розвитку міста (стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років).

Кваліфікаційні вимоги:

- освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст;

- вміння працювати з персональним компютером;

- знання державної мови.
Документи від претендентів: заява на участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларація про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру за 2014 рік, за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», копія паспорту громадянина України (1,2,11 сторінки); копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобовязаних), довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи приймайються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення до відділу кадрів, за адресою: каб. № 35, вул. К. Маркса, 5, м. Мелітополь, 72312. Телефон для довідок – 6-39-65.

Теги: Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради

Комментарии


Отправить
';