Відбулось планове засідання виконкому

12 Апреля 2018     MGK Новости

Відбулось планове засідання виконкому

12 квітня відбулось планове засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради. Засідання провела перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова. Членами виконкому були розглянуті та затверджені всі питання порядку денного.
Засідання виконкому розпочалось із привітань. За багаторічну самовіддану працю, вагомий внесок у розвиток промисловості та інфраструктури міста Мелітополя, створення нових робочих місць, збереження кращих традицій машинобудівників міста та з нагоди 60-річного ювілею Почесною грамотою виконавчого комітету Мелітопольської міської ради нагороджений Сидорчук Іван Якович - генеральний директор ПАТ “Гідросила МЗТГ”.
Почесну місію нагородження виконала перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова. Вона привітала Івана Сидорчука з ювілеєм і зазначила, що він доклав немало зусиль задля збереження галузі машинобудування у місті Мелітополі, активно її розвиває, створюючи нові робочі місця та впроваджуючи передові технології.
У порядку денному були розглянуті питання надання адміністративних послуг, захисту прав дітей, соціального захисту, будівництва та реконструкції, комунальної власності, зовнішньої реклами, житлово-комунального господарства, затвердження тарифів, переліку та вартості послуг, транспортних перевезень, а також фінансові, житлові, архітектурні та інші питання.
Рішення виконкому оприлюднюються на сайті міської ради в розділі “Документи/Рішення виконавчого комітету Мелітопольської міської ради”.

Теги: Засідання виконкому

Комментарии


Отправить
';