В Мелітополі відбулись публічні земельні торги

18 Августа 2018     MGK Новости

 В Мелітополі відбулись публічні земельні торги

До цього подібні аукціони не проводились принаймні протягом десяти років, адже був відсутній механізм передачі в оренду сформованої ділянки без нерухомості. На зміну цієї ситуації позитивно вплинуло прийняття Генерального плану міста, що дозволило підібрати ділянки, провести всі узгодження та підготувати необхідну документацію. В результаті 20 липня 2018 року провели перший земельний аукціон, а сьогодні, 17 серпня, дійшла черга до другого. Торги відбулись у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг.
На аукціон виставили дві земельні ділянки, розташовані на вул. Чкалова площею 0,0660 га та вул. Шмідта площею 1,1934 га. Показово, що лоти мають чітко визначене цільове призначення. Так, перша ділянка передбачає розміщення та експлуатацію обєктів дорожнього сервісу (будівництво та експлуатацію АЗС), а друга - розміщення та експлуатацію основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (проектування, будівництво та розміщення виробничих будівель та споруд).
Переможцем лоту на вул. Чкалова стало приватне підприємство “Октан Центр”, яке в кінцевому рахунку запропонувало суму в 16 005 грн. 37 коп. на рік. Другий лот на вул. Шмідта дістався приватному підприємству “Візит-М” з річною платою в сумі 100 412 грн. 35 коп.
Обидві фірми отримали право на оренду цих земельних ділянок терміном на 10 років. Плата за користування ними буде надходити до міського бюджету.

Теги: земельні торги

Комментарии


Отправить
';