Шановні виборці міста Мелітополя!

09 Ноября 2018     MGK Новости

Шановні виборці міста Мелітополя!

З метою підвищення якості і достовірності списків виборців, запрошуємо вас перевірити та, при необхідності, уточнити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців.
Особливо це стосується виборців:

які протягом останнього періоду досягли 18-річчя;

які змінили прізвище чи зареєстрували своє місце проживання в м. Мелітополі протягом останнього періоду;

колишніх військовослужбовців строкової служби;

що повернулися з місць позбавлення волі;

які прибули з-за кордону і знялись з обліку в Міністерстві закордонних справ України;

які набули громадянства України;

які раніше на виборах не голосували;

які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні на них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Зробити це можливо:

особисто у відділі ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: виконавчий комітет Мелітопольської міської ради, вул. Михайла Грушевського, 5, каб. 19, тел: 42-26-45, 42-48-65. При собі необхідно обовязково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища — додатково документ, що посвідчує ці зміни;

скориставшись сервісом «Особистий кабінет виборця», який функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua). Для перевірки особистих даних необхідно зайти на зазначений сайт, увійти на вкладку «Особистий кабінет виборця», зареєструватися та внести свої персональні дані, після чого надіслати запит. Через деякий час ви отримаєте інформацію стосовно свого включення до Державного реєстру виборців.

Також просимо повідомити відділ про наявні на попередніх виборах іменні запрошення та записи у списках виборців стосовно осіб, які зняті з реєстрації або померли для подальшої перевірки цієї інформації.

Прийом громадян здійснюється щоденно: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, пятниця — до 15.45. Обідня перерва з 12.00 до 12.45.

http://mlt.gov.ua

Теги: Державний реєстр виборців

Комментарии


Отправить
';