Список присяжних засідателів в м. Мелітополі

02 Ноября 2012     MGK Новости

Список присяжних засідателів в м. Мелітополі

2 листопада на засіданні чергової 29-ї сесії Мелітопольської міської ради Запорізької області VI скликання депутати затвердили список присяжних засідателів Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області.

1. Від управління у справах сім’ї, молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області – Губська Наталія Юріївна – начальник відділу з фізичної культури та спорту.

2. Від Таврійського державного агротехнологічного університету – Мезенцев Денис Юрійович – начальник юридичного відділу.

3. Від ПАТ Мелітопольське виробничо-торговельне швейне підприємство «ЕЛЕГАНТ» – Губатенко Катерина Андріївна – голова профспілки.

4. Від ВП «Мелітопольський моторний завод» ПАТ «Запорізький автомобільний завод» – Токашевич Ірина Олександрівна – юрист.

5. Від КП «Житломасив» Мелітопольської міської ради Запорізької області – Лопатюк Олександр Васильович – начальник дільниці.

6. Від управління праці та соціального захисту населення Мелітопольської міської ради – Любічева Катерина Юріївна – спеціаліст І категорії відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці.

7. Від Відокремленого структурного підрозділу «Запорізька дирекція залізничних перевезень» Станція Мелітополь Державного підприємства «Придніпровська залізниця» – Ткаченко Світлана Дмитрівна – інспектор військово-облікового бюро.

8. Від відділу охорони здоров’я Мелітопольської міської ради Запорізької області – Андрос Микола Васильович – головний лікар КУ «ТМО Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міськради Запорізької області.

9. Від ВАТ «Мелітопольгаз» – Парапанов Юрій Іванович – заступник голови правління.

10. Від КП «Водоканал» Мелітопольської міської ради Запорізької області – Попова Наталія Павлівна – провідний юрисконсульт.

11. Від ТОВ «КК «Коменерго-Мелітополь» – Ващаєв Сергій Володимирович – юрист.

12. Від ВАТ «Гідросила МЗТГ» – Дудка Ю.Ф. – фінансовий директор.

13. Від Мелітопольського державного педагогічного університету імені Болгдана Хмельницького – Гапотій Віктор Дмитрович – доцент кафедри історії та правознавства, кандидат юридичних наук.

14. Від ТОВ «Мелітопольський хлібокомбінат» – Епштейн Людмила Миколаївна – інженер з охорони праці.

15. Від управління освіти і науки державного навчального закладу «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти» – Івченко Вікторія Вікторівна – майстер виробничого навчання.

16. Від Мелітопольської технічної школи Державного агентства водних ресурсів України – Зелена Людмила Миколаївна – комірник.

17. Від Державного підприємства Мелітопольський завод «Гідромаш» – Марінов Роман Олександрович – помічник директора з кадрів та соціальних питань.

18. Від КП «ПВАПБ» – Войтович Олександра Сафатівна – інженер-проектувальник.

19. Від відділу культури Мелітопольської міської ради Запорізької області – Столярова Тетяна Миколаївна – викладач дитячої художньої школи.

20. Від ПАТ «Мелітопольський м’ясокомбінат» – Колосков Олександр Володимирович – юрисконсульт

Теги: Присяжні засідателі

Комментарии


Отправить
';