Податкова пропонує бізнесу тісну співпрацю

23 Ноября 2012     MGK Новости

Податкова  пропонує бізнесу тісну співпрацю

Президент України доручив провести істотну лібералізацію податкової системи. Мета – зробити її зрозумілішою для платників, ставки податків – уніфікованими.
У своєму виступі щодо втілення програми лібералізації Голова ДПС України Олександр Клименко зазначив:
«У законодавчому полі відбувається лібералізація. Президент поклав на нас відповідальність за податкову реформу, але й дав необхідні інструменти – насамперед налагоджену систему комунікації з Верховною Радою. У минулі роки була проблема достукатися нагору зі своїм баченням ситуації. Наразі цієї перешкоди не має, і ми маємо змогу вдосконалювати закон так, аби усім було зручно та не виникало суперечок»
Тож на виконання доручення ДПС України пропонує бізнесу тісну співпрацю у формі надання пропозицій щодо вдосконалення податкової системи. На сьогодні до Мелітопольської ОДПІ представники бізнесу надали близько десяти пропозицій. Мелітопольська ОДПІ закликає суб’єктів господарювання юридичних та фізичних осіб прийняти активну участь у вдосконаленні податкової системи та надати свої пропозиції із урахуванням специфіки своєї діяльності.
Для надання пропозицій підприємці мають можливість обрати зручний для кожного спосіб. Зробити це можна як під час різноманітних заходів (круглих столів, конференцій, з бізнесом, тощо), залишити у скриньках довіри Центрів обслуговування або надіслати на електронну пошту податкового органу taxservice@sts.gov.ua.

Теги: Податкова, податки, Верховна Рада, президент, бізнес

Комментарии


Отправить
';