Операція «Первоцвіт–2018»

13 Февраля 2018     MGK Новости

Операція «Первоцвіт–2018»

З метою збереження обєктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України, згідно з розпорядженням Мелітопольського міського голови від 09.02.2018 № 76-р у м. Мелітополі оголошено проведення операції «Первоцвіт–2018». Головна мета цієї операції — створення умов для збереження ранньоквітучих рослин-первоцвітів та не допущення їх зникнення в місцях зростання, а також запобігання їх самовільного використання, в тому числі в комерційних цілях.
З 13.02.2018 до 15.06.2018 відділом з благоустрою та екології виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, сектором екологічного контролю природних ресурсів Мелітопольського регіону Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, Мелітопольським відділом поліції ГУНП в Запорізькій області, Мелітопольським міжрайонним відділом управління поліції охорони в Запорізькій області, сектором дорожнього нагляду Мелітопольського відділу ГУНП в Запорізькій області, в межах своєї компетенції, будуть проводитись рейдові перевірки, спрямовані на припинення збору, перевезення і заборону торгівлі на ринках міста та поза їх межами ранньоквітучими обєктами рослинного світу, занесеними до Червоної книги України та інших природоохоронних списків.
За порушення порядку придбання чи збуту обєктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України, або таких, які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, передбачена відповідальність за статтею 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу на суму від ста (1700 грн.) до двохсот пятнадцяти (3655 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією обєктів рослинного світу чи без такої.
Згідно ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за торгівлю в невідведенних для цього місцях передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу: для громадян - від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.), Для посадових осіб і субєктів підприємницької діяльності - від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.).
Заради збереження природи для майбутніх поколінь, виконавчий комітет Мелітопольської міської ради звертається до всіх мешканців нашого міста з проханням не зривати, не продавати і не купувати перших весняних квітів і радити те ж саме іншим, не стимулювати недобросовісних осіб, які протиправно реалізують первоцвіти.
http://mlt.gov.ua/

Теги: Первоцвіт–2018

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеЗапрошуємо до молодіжного центру «People.ua» на вечір кіно!Что надевать на Новый Год 2019Резиденція діда мороза відкрила свої двері