Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

04 Декабря 2018     MGK Новости

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Мелітополі проведено міський відбірковий тур обласного конкурсу малюнків та фоторобіт з протидії насильству та фотовиставку «Зупини насильство! Почни з себе!».
Світ без насилля» - під таким гаслом управлінням соціального захисту населення разом з управлінням освіти проведено міський відбірковий тур обласного конкурсу малюнків та фоторобіт з протидії насильству до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
На конкурс було представлено 89 творчих робіт учнів загальноосвітніх та позашкільних закладів міста за темами: «Безпека навколо мене», «Світ без насильства», «Зупинимо насильство разом», «Ці руки не скривдять».
Для участі в обласному турі зазначеного конкурсу були направлені кращі малюнки, авторами яких стали: вихованці центру дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області: Заболотний Кирило та Кравченко Надія (клуб «Факел»), Піліцин Єгор (клуб «Антей»), Ципишева Олександра (клуб «Буревісник»); Сукач Анастасія, Вєткін Артем, Вєткіна Надія, Герасименко Михайло (ЗОШ № 6); Карпачова Валерія, Падалко Вероніка (ЗОШ № 11); Ярмолюк Яків, Галковська Вікторія (НВК № 16); Німащук Діана, Бабенко Марія, Голуб Аміна (Мелітопольський ліцей № 19); Гончаренко Дарʼя (ЗОШ № 24);
За активну участь у конкурсі управлінням соціального захисту населення та службою у справах дітей школярів було відзначено подяками та подарунками за рахунок коштів міського бюджету.
Також з 29.11.2018 Благодійною жіночою організацією «Ми жінки» організовано фотовиставку «Зупини насильство! Почни з себе!», метою якої є підвищення інформованості населення щодо явища ґендерного насильства, його видів, наслідків та як себе захистити у разі виникнення загрози його вчинення.
http://mlt.gov.ua

Теги: Всеукраїнська акція

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеЗапрошуємо взяти участь у трренінгу з креативного мисленняЗапрошуємо на тренінг Святкування дня молоді в Україні 2019