Урочиста церемонія щорічної відзнаки "Жінка року"

31 Января 2019     MGK Новости

Урочиста церемонія щорічної відзнаки

Відповідно до розпорядженням Мелітопольського міського голови та з метою сприяння гендерній рівновазі в суспільстві, популяризації позитивної моделі діяльності жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, громадського життя м. Мелітополя оголошено про проведення міського конкурсу на отримання щорічної відзнаки «Жінка року».
Фінал міського конкурсу відбудеться напередодні святкування Міжнародного жіночого дня в Палаці культури ім. Т.Г. Шевченка.
Для участі в конкурсі до організаційного відділу департаменту протокольної служби міського голови виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області подаються наступні документи в електронному (скановані копії документів на e-mail: org@mlt.gov.ua) або паперовому виді (вул. М. Грушевського, 5, каб. 26, 31, тел. для довідок: 44-01-64, 6-12-86):
- заявка-анкета на участь у конкурсі за формою згідно з додатком до положення (додається);
- подання від підприємства, установи або організації на імя голови організаційного комітету за підписом керівника підприємства, установи, організації або в формі есе (для осіб, що номінуються за власною ініціативою або за поданням інших осіб);
- копії документів, що підтверджують досягнення претендентки;
- фотографія в електронному вигляді в форматі jpeg. або в надрукованому вигляді.
Положення про міський конкурс на отримання щорічної відзнаки «Жінка року»
http://mlt.gov.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=15236&Itemid=1

Теги: Жінка року

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеЗапрошуємо взяти участь у трренінгу з креативного мисленняЗапрошуємо на тренінг Святкування дня молоді в Україні 2019