Урочиста церемонія щорічної відзнаки

14 Февраля 2020     MGK Новости

Урочиста церемонія щорічної відзнаки

Відповідно до розпорядження Мелітопольського міського голови та з метою сприяння гендерній рівновазі в суспільстві, популяризації позитивної моделі діяльності жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, громадського життя м. Мелітополя оголошено про проведення міського конкурсу на отримання щорічної відзнаки «Жінка року».

Для участі в конкурсі до організаційного відділу департаменту протокольної служби міського голови виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області подаються наступні документи в електронному (скановані копії документів на e-mail: org@mlt.gov.ua) або паперовому виді (вул. М. Грушевського, 5, каб. 20, тел. для довідок: 6-12-89):

- заявка-анкета на участь у конкурсі за формою згідно з додатком до положення (додається);

- подання від підприємства, установи або організації на імя голови організаційного комітету за підписом керівника підприємства, установи, організації або в формі есе (для осіб, що номінуються за власною ініціативою або за поданням інших осіб);

- копії документів, що підтверджують досягнення претендентки;

- фотографія в електронному вигляді в форматі .jpeg або в надрукованому вигляді.

Фінал міського конкурсу відбудеться напередодні святкування Міжнародного жіночого дня у великій залі Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка.

Теги: Жінка року

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеЗапрошуємо взяти участь у онлайн-конкурсі читцівАкция “Победим коронавирус вместе”Конкурс для дітей «Мамо, я тебе люблю».