Як дізнатися про стан хворих в інфекційній лікарні

12 Октября 2021     MGK Новости

Як дізнатися про стан хворих в інфекційній лікарні

У звязку з великим навантаженням, що зараз спостерігається у мелітопольських ковідних шпиталях, лікарі та середній медичний персонал не встигають швидко надавати рідним інформацію щодо стану пацієнтів. Для оптимізації роботи був розроблений спеціальний алгоритм дій задля спрощення взаємодії медперсоналу з людьми.
Так, при надходженні до відділення пацієнт вказує довірену особу (таких осіб може бути не більше двох), що буде отримувати інформацію і контактувати з медиками.
Кожного дня з 14.00 до 18.00 на рецепції приймального відділення буде знаходитись адміністратор, готовий надати інформацію щодо стану здоровя та відповісти на питання. В нього будуть спеціальні форми, які заповнює лікар під час щоденного обходу. В них — основні показники стану здоровя: температура тіла, сатурація, ступінь тяжкості перебігу захворювання та коментарі лікаря. Звязатися з лікарем за гострої необхідності можна буде також за допомогою адміністраторів. Поруч з рецепцією відвідувачі зможуть побачити спеціальну пластикову ємкість для рецептів. В ній медичний персонал буде залишати окремий для кожного пацієнта список необхідних медикаментів.
- Ми закликаємо рідних пацієнтів приходити за всією інформацією про стан здоровя хворих у вказаний час. На жаль, забезпечити вихід лікаря із “забрудненої зони” до кожного відвідувача ми не можемо — цього не дозволяє ситуація, - підкреслила Лариса Саприкіна.
Роідним пацієнтів, що поступили до відділення після 18.00, пропонується приїжджати через годину-півтори до приймального відділення для отримання списків медикаментів, необхідних для лікування такого пацієнта.
Керівник ТМО також розказала про вимоги до тих, хто бажає бути волонтером у ковідному шпиталі.
-Волонтерам необхідно звертатися до приймального відділення інфекційної лікарні (вул. Кізіярська, 48) до чергового адміністратора з 09.00 до 10.00. При собі мати документи, що підтверджують особистість, та сертифікат про щеплення від ковіду. За додатковою інформацією можна звертатись за телефоном 49-03-27 у робочий час.
джерело http://www.mlt.gov.ua

Теги: відділення

Комментарии


Отправить
';