Про організацію дозвілля дітей влітку 2019 року

26 Апреля 2019     MGK Новости

Про організацію дозвілля дітей влітку 2019 року

З 27 травня по 21 червня 2019 року на базі закладів загальної середньої та позашкільної освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області буде організовано роботу пришкільних і профільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей.
Функціонування пришкільних таборів відпочинку буде організовано в Мелітопольській ЗОШ № 1 (110 місць), Мелітопольській ЗОШ № 7 (110 місць), Мелітопольській ЗОШ № 15 (120 місць).
Профільні табори працюватимуть в Комунальному закладі «Центр позашкільної освіти» (75 місць), на базі Малої академії наук учнівської молоді (30 місць) та Палацу дитячої та юнацької творчості (280 місць).
Вартість харчування однієї дитини в таборі відпочинку складатиме 60,0 грн. на день. Розмір батьківської плати за харчування складатиме 100 % встановленої вартості харчування.
В таборах відпочинку забезпечуватимуться безкоштовним харчуванням за рахунок місцевого бюджету діти окремих категорій, а саме діти-сироти і діти позбавлені батьківського піклування; діти з інвалідністю; діти, яким гарантується пільгове харчування згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»; діти з малозабезпечених та багатодітних сімей; діти працівників органів внутрішніх справ та військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обовязків; діти з сімей переселенців з тимчасово окупованої території України і зони дії операції обєднаних сил; діти, батьки яких є учасниками бойових дій під час проведення операції обєднаних сил (АТО); діти, які виховуються у будинках сімейного типу або прийомних сімях, – в межах граничної чисельності пільгових місць в таборі відпочинку.
Для влаштування дитини до табору відпочинку батьки мають заздалегідь звернутись з письмовою заявою до керівника одного із зазначених закладів освіти. Прийом дітей до табору відпочинку здійснюватиметься на підставі путівки та за наявності медичної довідки встановленого зразка, затвердженого МОЗ України.
Крім того, влітку 2019 року планується змінити графік роботи клубів Центру дитячої та юнацької творчості для організації дозвілля дітей за місцем проживання.
http://mlt.gov.ua

Теги: табор

Комментарии


Отправить
';