В еко-парку презентували мультифункціональний майданчик

03 Апреля 2021     MGK Новости

В еко-парку презентували мультифункціональний майданчик

Мелітопольська влада продовжує благоустрій еко-парку, що став улюбленим місцем для відпочинку жителів житломасива. Третього квітня перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова презентувала тут багатофункціональний майданчик для дитячих ігор та занять спортом. Реалізація цього проєкту стала можливою завдяки спонсорській допомозі підприємства “Руслан-Комплект”.
Нагадаємо, створення затишної зони відпочинку — еко-парку “Садстанція” — розпочалося в парку Мелітопольської дослідної станції садівництва ім. М.Ф. Сидоренка минулого року за ініціативою першого заступника Мелітопольського міського голови Ірини Рудакової. Вказаний проєкт був поданий на розгляд Бюджету міських ініціатив та набрав максимальну підтримку городян. Завдяки цьому у вересні минулого року мешканці житломасиву отримали довгоочікуваний подарунок: зелена зона, що була занедбана роками, розквітла. Тут відремонтували вхідну арку, встановили ліхтарі, лавки, урни, провели обрізку дерев. На цьому благоустрій не завершився — тепер зелений острівок доповнили сучасним багатофункціональним майданчиком, де можуть займатися спортом на свіжому повітрі люди старшого покоління та гратися діти.

Ірина Рудакова зазначила: для команди народного депутата України Сергія Мінько було честю перетворити занедбаний парк у затишне місце для відпочинку.

- Перемога цього проєкту в Бюджеті участі стала для нас стимулом створити тут цікаві локації для відпочинку. Сьогодні завдяки співпраці з представником соціально відповідального бізнесу - підприємством “Руслан-Комплект” ми відкриваємо тут спортивний та ігровий майданчик. Ми дякуємо керівнику підприємства “Руслан-Комплект”Вадиму Ялпачику за цей подарунок для мешканців цілого мікрорайону. І запевняємо: на цьому благоустрій еко-парку не закінчиться. У квітні стартує новий Бюджет участі, проєкти якого ми будемо реалізовувати вже в 2022 році. Думаю, тут можна створити ще багато цікавих локацій. Впевнена: це місце буде улюбленим місцем відпочинку не тільки для мешканців житломасиву, а й для всіх мелітопольців, - звернулася до городян Ірина Рудакова.

Директор Мелітопольської дослідної станції садівництва ім. М.Ф. Сидоренка Володимир Сенін зазначив, що вказаному парку вже близько 70 років, але тільки в останні півтора роки він отримав друге життя та кардинально змінився на краще.

- Сьогодні цей парк не впізнати! Від імені невеличкого колективу Мелітопольської дослідної станції ім. Сидоренка я хочу подякувати народному депутату України Сергію Мінько та його ініціативній команді за те, що по всьому місту ми бачимо благоустрій. Цей парк став справжньою візитівкою, прикладом того, як варто працювати!

А представник керівництва “Руслан-Комплект” Валерій Бірюков закликав батьків, дідусів та бабусь приходити сюди з дітьми, займатися фізкультурою та активно проводити час.

Першими нове спортивне приладдя випробували спортсмени — титулований гімнаст та рекордсмен Володимир Головін, майстер спорту України з армспорту Денис Задорожний, вихованиці відділення баскетболу ДЮСШ № 3 та юні гімнасти - вихованці ДЮСШ № 1. Всі вони отримали від Ірини Рудакової солодкі подарунки.

Після показових виступів ігровий та спортивний майданчики “захопили” десятки дітей. Маленькі мелітопольці мали змогу не тільки покататися на гірках та помандрувати лабіринтами, а й повеселитися з аніматорами.

джерело https://mlt.gov.ua

Теги: Руслан-Комплект

Комментарии


Отправить
';