Шановні громадяни міста! Будьте обережні на воді!

10 Июля 2018     MGK Новости

Шановні громадяни міста! Будьте обережні на воді!

У спекотну погоду більшість мешканців міста намагається провести свій відпочинок поблизу водойм. Насолода відпочинку біля води всім відома, проте користуватися цим благом потрібно розумно і обережно, адже вода помилок не прощає. Вона безжалісна і при легковажному ставленні до себе може запросто відібрати найдорожче – життя. Тому, щоб не трапилось найгіршого, потрібно памятати та дотримуватись правил поведінки на воді:
Варто памятати, що основними умовами безпеки є навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих. Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Найбільш сприятливою для купання є безвітряна, сонячна погода з температурою повітря +22 та води +18. Найкращий час - ранок або вечір, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання.
Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води зі швидкою течією, не заходьте у воду в нетверезому стані, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах.
Купаючись на “дикому пляжі” чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева, у воду заходьте неспішно, обережно пробуючи дно ногою; особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана; утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків.
ПАМ’ЯТАЙТЕ! Якщо ви будете уважними та обережними і будете дотримуватися вищевказаних правил, відпочинок на воді принесе вам лише радість та задоволення.
Будьте обережними, не нехтуйте правилами поведінки на воді! Бережіть своє життя та життя своїх близьких!

Теги: вода

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеОзеленення в м. Мелітополь у 2018 роціМедовий Спас або МаковеяУ Мелітополі запрацює державне бюро розслідувань