У Мелітополі запрацює державне бюро розслідувань

02 Августа 2018     MGK Новости

У Мелітополі запрацює державне бюро розслідувань

2 серпня заступник міського голови Іван Федоров провів робочу зустріч з помічником директора Державного бюро розслідувань Сергієм Королем . Він перебуває у Мелітополі з метою реєстрації територіального управління у Мелітополі.
Сергій Король подякував керівництву міста за сприяння в реєстрації 7-го територіального управління, яке наразі зареєстровано у Мелітополі. Дане управління буде завідувати справами у Запорізькій і Херсонській областях, АРК та м.Севастополь.
- ДБР - центральний орган виконавчої влади, який здійснює свою правоохоронну діяльність з метою запобігання, виявлення, припинення, розкриття та розслідування злочинів скоєних, насамперед, чиновниками ТОП-рівня, чиновниками, які займають особливо відповідальне становлення, правоохоронцями та ін. визначеними Законом, - повідомив С.Король.
В свою чергу І.Федоров зазначив, що для м.Мелітополя реєстрація та місце знаходження ДБР саме в нашому місті є надважливим.
- У Мелітопольському територіальному управлінні будуть працювати близько 150 співробітників. Вже досягнута угода, що податок на прибуток буде перераховуватись у Мелітопольський міський бюджет, - зауважив І.Федоров.
Територіальне управління Державного бюро розслідувань у м.Мелітополі буде розташовано по вул. Індустріальній, 89, і розпочне свою роботу вже за два тижні.
Іван Сергійович також висловив надію, що за сприяння міської влади та керівництва ДБР вдасться створити у Мелітополі повноцінну структуру, яка буде відповідати всім європейським стандартам.
Зазначимо, що крім Мелітополя, управління будуть розташовані у Києві, Львові, Хмельницькому, Миколаєві, Полтаві, Краматорську.
http://mlt.gov.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=14211&Itemid=1

Теги: бюро розслідувань

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеОзеленення в м. Мелітополь у 2018 роціМедовий Спас або МаковеяШановні громадяни міста! Будьте обережні на воді!