Шановні жителі міста!

11 Июня 2019     MGK Новости

Шановні жителі міста!

Найбільш популярний відпочинок улітку – це відпочинок біля водоймищ. Однак необхідно пам’ятати про небезпеку, яка криється на чудових водних просторах. Тому, щоб не опинитися в біді, треба дотримуватись правил поведінки на воді.
Основними умовами безпеки на воді є навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.
Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.

Найбільш сприятливими умовами для купання є безвітряна, сонячна погода з температурою повітря +22 та води +18. Найкращий час - ранок або вечір, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання.

Уникайте відпочинку в незнайомому для вас місці, у воді зі швидкою течією, не заходьте у воду в нетверезому стані, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків.

Купаючись на “дикому пляжі” чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева, у воду заходьте не поспішаючи, обережно пробуючи дно ногою; особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана.

ПАМ’ЯТАЙТЕ!
Якщо ви будете уважними та обережними і будете дотримуватися вищевказаних правил, відпочинок на воді принесе вам лише радість та задоволення.

Будьте обережними, не нехтуйте правилами поведінки на воді! Бережіть своє життя та життя своїх близьких!

Теги: Відпочинок

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеСтратегія розвитку міста Мелітополя до 2030 рокуВідкрився важливий центр допомоги для жінокВыходные в июне