Новий рік 2022 якої тварини

29 Декабря 2021     MGK Новости

Новий рік 2022 якої тварини

Новий рік 2022 якої тварини: колір 2022 року, у чому зустрічати свято
31 грудня годинникова стрілка пробє дванадцяту ночі та весь світ зустріне Новий 2022 рік. Існує прикмета: "Як Новий рік зустрінеш, так його й проведеш". Усі очікують від нового періоду змін на краще, а отже й хочуть зустріти цю подію правильно. Який символ Нового року 2022 за східним гороскопом, яка у нього стихія та в якій колірній гаммі варто зустрічати Новий рік?
Символ 2022 року: Новий рік якої тварини
На зміну металевому бику, за східним гороскопом, символом Нового року стає чорний водяний тигр. Стихія року — вода. Людина, народжена в такий самий рік проведе 2022 оптимістично та активно. Йому слід очікувати багато змін у житті, нові перевтілення. Можливо, захочеться змін у зовнішності або у професійній діяльності. Проте також таким людям слід бути обережними у своїх діях, адже вода є непостійною стихією. За китайським календарем рік тигра набуває чинності 1 лютого 2022 року та триватиме до 21 січня 2023 року. Ця дата постійно змінюється, адже повязана з місячним циклом.
Кольорова гама Нового року: в яких відтінках зустрічати 2022
Через те, що символом року буде чорний водяний тигр, не дивно, що 2022 краще зустрічати в усіх відтінках блакитного: особливо слід звернути увагу на морські та бірюзові кольори. Також слід звернути увагу на класику — чорний колір теж в пріоритеті.

Ще однією стихією Нового року 2022 є дерево, тому можна зустрічати його ще в таких кольорах:

коричневий (всі відтінки)
бежевий
пісочний
золотистий
сріблястий
зелений (всі відтінки).
Для аксесуарів (сережок, каблучок, намист) рекомендуються такі камені: місячний, білий опал, перли, безбарвний сапфір, алмаз, циркон. Рекомендовані кольори — білий, блакитний.
На Новий рік 2022 слід відмовитись від таких розфарбувань:

котячий принт
неонові кольори
червоні відтінки.
Вважається, що тигр не любить настільки яскраві кольори та хижі принти, адже не підтримує конкуренцію з іншими тваринами.
джерело https://1plus1.ua

Теги: Новий рік 2022

Комментарии


Отправить
';