Набір на безкоштовні курси

11 Февраля 2020     MGK Новости

Набір на безкоштовні курси

БО «Соціальний фонд» розпочинає новий проєкт – Мобільна інклюзивна школа активності «МІША». Мета проекту – сприяння соціальній згуртованості людей з інвалідністю та людей похилого віку м. Мелітополя та Мелітопольського району шляхом залучення до освітньої та соціально активної діяльності online/offline.
Проектом передбачено проведення освітньої програми «Життя online», конкурсу для учасників «Найактивніший блогер», конкурсу для представників ЗМІ та блогерів на кращий матеріал про проблеми, досягнення ЛюЗІ, а в фіналі – захід «Інтернет-кафе». Більше інформації на сайті.
БО «Соціальний фонд» запрошує на безкоштовне навчання людей з інвалідністю, людей похилого віку, що проживають в м. Мелітополь та Мелітопольському районі, віком від 18 до 65 років. Освітня програма «Життя online» містить модулі:

компютерна грамотність,

соціальні мережі,

медійна грамотність,

інструменти е-демократії.

Обсяг програми 36 год., передбачено навчання з березня по липень цього року для 4 груп, кожна з яких пройде 9 тренінгів (заняття 2 рази на тиждень).

Мобільний клас – 10 ноутбуків – буде розміщатись, залежно від місця знаходження учасників: у місті чи в районі на базі громадських закладів. Для тих, хто не може скористатись громадським транспортом і самостійно дістатись до закладу – є можливість забезпечити транспортування.

Охочих до освіти дорослих просимо реєструватись за телефоном 096-398-59-69 або у гугл-анкеті.

Проєкт здійснюється в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу

https://mlt.gov.ua/index.php?

Теги: курси

Комментарии


Отправить
';