Підсумки надання страхових виплат та матеріального забезпечення

14 Марта 2020     MGK Новости

Підсумки надання страхових виплат та матеріального  забезпечення

Підсумки надання страхових виплат та матеріального

забезпечення у Мелітопольському відділенні ФССУ

у Запорізькій області за 2019 рік

Якість життя та впевненість у завтрашньому дні кожного українця – це, передусім, високоефективний, організований належним чином соціальний захист. Удосконалюючись з кожним роком, загальнообовязкове державне соціальне страхування має важливе значення в досягненні та соціальній стабільності наших громадян.

Важлива роль у створенні соціальної рівноваги належить Фонду соціального страхування України. Реалізуючи державну політику у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та у звязку з тимчасовою втратою працездатності, Фонд у повному обсязі здійснює надання застрахованим особам та потерпілим на виробництві матеріального забезпечення, страхових виплат і медико-соціальних послуг.

Надання матеріального забезпечення застрахованим особам, тобто працюючим, та членам їх сімей є одним з пріоритетних напрямів роботи Фонду соціального страхування України. А це - допомоги по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною), по вагітності та пологах та на поховання.

На території м. Мелітополь, Мелітопольського, Якимівського та Приазовського районів місію щодо соціального захисту, охорони життя та здоровя громадян у процесі їх трудової діяльності виконує Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області (далі – Мелітопольське відділення).

На виконання Закону України № 1105-XIV від 23.09.1999 «Про загальнообовязкове державне соціальне страхування», Мелітопольське відділення у 2019 році для забезпечення зазначеними державними соціальними гарантіями спрямувало 37078,3 тис. грн. Зокрема, на допомогу по тимчасовій непрацездатності 25153,5тис. грн., по вагітності та пологах – 11691,1 тис. грн., на поховання – 233,7 тис. грн.

Станом на 01 січня 2020 року в Мелітопольському відділенні УВД знаходяться на обліку та отримують щомісячні страхові виплати 681 потерпілий на виробництві (члени їх сімей). Слід зазначити, що з цієї кількості отримувачів виплат – 150 потерпілих є внутрішньо переміщеними особами, які продовжують отримувати страхові виплати у відділенні Фонду.

За 12 місяців 2019 року було профінансовано за статтями відшкодування шкоди, заподіяної працівникові внаслідок ушкодження його здоровя або в разі його смерті на суму 19907,5 тис. грн. у т.ч:

- щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей – 19504,1 тис. грн. що становить 98 % від загальної суми витрат на відшкодування шкоди потерпілим;

- одноразова допомога потерпілому в разі стійкої втрати працездатності та членам сімї потерпілого - 286,3 тис. грн. (1 % );

- допомога у звязку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві – 117,1 тис. грн. (1%) ;

В березні 2019 року Мелітопольським відділенням Фонду відповідно до постанови КМУ від 20.02.2019 року №160 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого», проведено перерахунок сум щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (членам їх сімей) з 01 березня 2019 року на коефіцієнт перерахунку 1,05. Готується проведення перерахунку і у 2020 році.

За інформацією або консультацією щодо отримання страхових виплат та матеріального забезпечення застрахованими особами можна звертатися за адресою Мелітопольського відділення Фонду: м. Мелітополь, вул. Бейбулатова, 16, телефон: (0619) 42-67-53.

Теги: ФССУ

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеУправління соціального захисту населення інформуєВ Украине увеличилось минимальное пособие по безработицеНабір на безкоштовні курси