До уваги жінок, які бажають знайти роботу

20 Октября 2021     MGK Новости

До уваги жінок, які бажають знайти роботу

Громадська організація "Маріупольська спілка молоді” спільно з КУ "Агенція розвитку Мелітополя" реалізують проєкт "Відкриті можливості для всіх", основною метою якого є допомога жінкам, які зацікавлені у пошуку роботи, карєрному рості, зміні напрямку діяльності або покращенні свого фінансового становища.
Учасниці проєкту можуть отримати безкоштовні консультації кейс-менеджерок, які допоможуть з чітким визначенням плану дій задля формування особистої економічної сталості, психологині та карєрної консультантки, які проаналізують їхні унікальні ситуації та допоможуть знайти шляхи покращення, навчать ефективним технікам пошуку роботи.
Також для учасниць проводяться різноманітні тренінги, інформаційні сесії з багатьох питань, що стосуються працевлаштування, групові заходи.

Для участі у проєкті потенційним учасницям достатньо заповнити анкету за посиланням нижче або звязатися з контактною особою:
• Форма реєстрації на участь у проєкті для потенційних учасниць: https://forms.gle/7PCHB31HCBTWUG338
• Контактна особа - Світлана Муріч, Кейс-менеджерка проєкту у місті Мелітополь, +38 096 366 89 65, svetlana.murich96@gmail.com
джерело http://www.mlt.gov.ua

Теги: Маріупольська спілка молоді

Комментарии


Отправить
';