Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості

22 Декабря 2021     MGK Новости

Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості

Мелітопольському міськрайонному центру зайнятості — 30 років
Державна служба зайнятості України святкує 31-й день народження, а Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості — 30-річний ювілей. З цієї нагоди колектив установи привітали перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова та голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма.

Ірина Рудакова зазначила, що співробітники центру зайнятості - одні з тих, хто турбується про людей, що попали у складні життєві обставини.

- Від імені всієї нашої команди вітаю вас із професійним святом! Ви ті, хто турбується про людей, що попали у складні життєві обставини. Про тих, хто вимушено втратив роботу та заробіток, шукає вакансії та бажає бути затребуваним. Я бажаю вашим серцям добра та чуйності, щоб ваші клієнти відповідали вам такою ж увагою, якою їх оточуєте ви! - привітала колектив Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості з ювілеєм установи перший заступник Мелітопольського міського голови.

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у виконання завдань, повязаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні та з нагоди 31-ї річниці створення Державної служби зайнятості України почесними грамотами виконавчого комітету Мелітопольської міської ради були нагороджені заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості Ольга Лень, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Глебова та провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Лідія Мілова.

Привітав колектив центру зайнятості і голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма. Він акцентував на тому, що тут працюють ті, хто вселяє надію і віру у шукачів роботи.

- Ви дозволяєте отримувати нові професії та створювати власний бізнес, а роботодавцям — шукати необхідні кадри. Це важка і вкрай важлива праця. Бажаю, щоб у ваших очах завжди була радість, щоб ви були здорові, мали затишок у сімях та працювали задля процвітання Мелітопольського краю!

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у виконання завдань, повязаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні та з нагоди річниці створення Державної служби зайнятості України грамотами Мелітопольської районної ради були нагороджені начальник відділу бухгалтерського обліку Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості Зінаїда Нікітенко та фахівець з питань зайнятості І категорії відділу організації працевлаштування населення Алла Пачіна.
джерело http://www.mlt.gov.ua

Теги: центр зайнятості

Комментарии


Отправить
';