До уваги зацікавлених субєктів господарювання

10 Сентября 2021     MGK Новости

До уваги зацікавлених субєктів господарювання

У рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021–2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 18.03.2021 № 142, передбачено реалізацію у 2021 році заходу «Просування та популяризація місцевих товаровиробників».
Головна мета – популяризація місцевих виробників товарів і послуг та підвищення рівня лояльності населення області до споживання їх продукції.

Реалізація заходу передбачає, зокрема, виготовлення і розповсюдження промоційних та інформаційних матеріалів для просування місцевих товаровиробників, а саме: розробка брендбуку, логотипу; запуск реклами; розміщення рекламних банерів на білбордах, потужна рекламна кампанія в соціальних мережах. Організатори – Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька обласна рада, Державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області».

Безпосереднім виконавцем заходу розроблено форму для реєстрації зацікавлених в участі у проекті підприємців, яка доступна за посиланням: https://forms.gle/1SyZgeLLMfeGEbbh6. Кінцевий термін подачі заяви на участь – 20.09.2021.

Звертаємо увагу, що учасниками можуть бути лише субєкти господарювання, які зареєстровані як платники податків на території Запорізької області, а також самозайняті особи, які здійснюють діяльність у відповідності до вимог діючого законодавства України.
джерело http://mrda.gov.ua

Теги: До уваги

Комментарии


Отправить
';