Мелітопольська громада визначила стратегію розвитку району

22 Декабря 2018     MGK Новости

Мелітопольська громада визначила стратегію розвитку району

Мелітопольська громада визначила стратегію розвитку району на 2019-2021 роки
Під час робочої поїздки на Мелітопольщину голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку Мелітопольського району. До обговорення Перспективного плану розвитку Мелітопольського району на 2019-2021 роки були залучені керівництво району та міста, члени Ради регіонального розвитку, депутати районної, сільські голови, голови ОТГ, почесні громадяни Мелітопольського району, керівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності, представники громадськості.
- Після засідання Ради регіонального розвитку, що відбулося в Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка, я поставив завдання, аби на кожній території представники місцевої влади прозвітували перед громадою та спланували свої подальші кроки. Нині ми маємо розуміти джерела співфінансування майбутніх напрямків роботи. Адже по всій Запорізькій області зараз існує чимало проектів, які ми маємо завершити. Наприклад, у Мелітополі я бачу результат, тож влада буде й далі підтримувати місто. Не обділимо увагою і Мелітопольський район. Нині ми обговоримо з громадою на місцях концепцію розвитку району та області, аби незалежно від того, хто буде керувати країною в майбутньому, розвиток держави тривав за наміченим планом. Наші головні проекти - дороги та нові амбулаторії. Це великі програми та є й місцеві, які варто опрацювати нині, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.
Під час заходу очільник регіону вручив відзнаку Президента України - посвідчення та нагрудний знак до Почесного звання «Мати-героїня» жительці с. Новгородківка Олені Вінник, яка народила та виховала п ятьох дітей.
Голова Мелітопольської районної державної адміністрації Сергій Селевич прозвітував про результати роботи в районі за останні роки, а також окреслив напрямки на майбутнє. Так, у рамках стратегії розвитку аграрного сектору економіки в Мелітопольському районі планується відновлення та розбудова меліорації земель сільськогосподарського призначення, а також розбудова високоефективного плодово-ягідного комплексу. Забезпечення водопостачанням буде здійснюватися шляхом реконструкції системи водопостачання с. Полянівка та мережі водопостачання с. Трудове. Проекти з енергозбереження передбачають капітальний ремонт будівлі Костянтинівського ДНЗ «Теремок»; капітальний ремонт будівлі ДНЗ «Веселка» Костянтинівської сільської ради; капітальний ремонт будівлі Костянтинівської дитячої музичної школи; капітальний ремонт фасаду будівлі дитячого садка «Теремок» у с. Нове та капітальний ремонт даху Костянтинівської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ст. «Прометей». Розвиток галузі охорони здоровя в плані представлено будівництвом нової амбулаторії групової практики в с. Семенівка (з житлом для сімейного лікаря) та будівництвом нової амбулаторії групової практики в с. Новомиколаївка. Окрема увага - стратегії розвитку Мелітопольської ЦРЛ. У 2019 році планується перехід Мелітопольської центральної районної лікарні на комунальне некомерційне підприємство, а також упровадження інформаційної системи ЕМСіМЕD (для забезпечення всіх спеціалістів поліклініки). У 2020 році у звязку з переходом МЦРЛ на КНП для надання повної кваліфікованої допомоги необхідно придбати рентген діагностичної системи, гастрофіброскопу, фіброкаланоскопу, апарат ультразвукової діагностики, а також зробити поточний ремонт будівлі для утилізації медичних відходів. На 2021 рік заплановано придбання пересувного рентген-апарату, столу операційного з електроприводом, а також поточний ремонт відділення анестезіології, інтенсивної терапії, обєднаного відділення терапевтичного профілю та обєднаного відділення хірургічного профілю. Перспективним планом також передбачено покращення стану закладів освіти, культури та розвиток закладів фізичної культури.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Теги: Мелітопольська громада

Комментарии


Отправить
';