Керівники районів звітують про виконану роботу і подальші плани

16 Июля 2013     MGK Новости

Керівники районів звітують про виконану роботу і подальші плани

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Ємельяненко розпочав проведення пропуску районів з питань виконання місцевих бюджетів та освоєння державних субвенцій. Нині звітували керівники восьми районів, керівники решти територій, а також міські голови міст обласного значення будуть заслухані 16-17 липня.
Під час пропуску територій розглядаються показники районів щодо виконання місцевих бюджетів, керівники територій звітують про роботу за перше півріччя щодо забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери та сплати за спожиті бюджетними установами енергоносії.
Також аналізується план заходів територій на друге півріччя щодо забезпечення вищезазначених видатків, стан виплати зарплати працівникам бюджетної сфери в липні поточного року, а також використання державних коштів, передбачених Запорізькій області в 2013 році.
Особлива увага приділяється стану освоєння субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, субвенції на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, та субвенції на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах. Також розглядається хід використання коштів державного фонду регіонального розвитку, а також капітальних видатків, які розподіляються Кабінетом Міністрів України.
Пропуск територій триватиме три дні – до 17 липня керівники всіх територій області мають відзвітувати з цих питань.

Теги: Керівники районів

Комментарии


Отправить