На Мелітопольщині відкрито сквер

03 Мая 2019     MGK Новости

На Мелітопольщині відкрито сквер

На Мелітопольщині відкрито сквер на честь місцевих борчинь з нацизмом
Щороку напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні згадуються мільйони жертв, знищених нацистами, серед яких шість мільйонів євреїв.
У благородній справі порятунку євреїв брали участь люди різних національностей, походження, професій, соціального статусу. Є серед них і тодішні жительки Мелітопольщини з села Астраханка.
У роки Другої світової війни ці жінки рятували євреїв від знищення з боку нацистських загарбників, а через багато років були удостоєні звання «Праведник народів світу», яке надається Меморіальним комплексом історії Голокосту «Яд Вашем». Земляками на їх вшанування в Астраханці урочисто відкрито сквер, якому рішенням сільської ради присвоєно ім’я Марії Панкратової та Феодосії Басаєвої.
Голова Мелітопольської райдержадміністрації Сергій Селевич під час урочистого заходу з нагоди відкриття скверу зазначив, що зараз, як ніколи, поряд з визнанням минулорічних помилок ми маємо вшановувати тих людей, які зберегли, врятували нашу гідність. Завдяки їм ми відродилися для нового життя, нової віри та нової історії.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Теги: Астраханка

Комментарии


Отправить

Инструменты

Размер текста: Больше Меньше
РаспечататьПечатная версия
Письмо редакторуПисьмо редактору
Отправить другуОтправить другу
Новости по темеМеморандум про співпрацюВідповідальність за незаконне вирубування ялинокМатериальная помощь матерям-одиночкам