Призначені соціальні виплати

14 Января 2022     MGK Новости

Призначені соціальні виплати

Призначені соціальні виплати жителям Мелітопольського району
В управлінні соціального захисту населення Мелітопольської районної державної адміністрації з використанням електронних засобів комунікацій відбулось чергове засідання районної комісії з питань призначення соціальних виплат жителям Мелітопольського району.
На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) та контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуті питання призначення соціальних виплат 7 заявникам, що мають такий статус. Відповідно до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, комісією прийнято рішення про призначення такої допомоги 6 внутрішньо переміщеним особам.
За заявою однієї заявниці про призначення допомоги малозабезпеченим сімям та допомоги на дітей одиноким матерям рішенням комісії призначена допомогамалозабезпеченим сімям та відмовлено в призначенні державної соціальної допомоги на дітей одиноким матерям у звязку з неповним пакетом документів.
джерело http://mrda.gov.ua

Теги: соціальні виплати

Комментарии


Отправить
';