Правила отримання субсидії

12 Мая 2021     MGK Новости

Правила отримання субсидії

Перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова дала брифінг з актуальних питань. Вона розповіла про поточну епідеміологічну ситуацію та зміни щодо правил отримання субсидії з 1 травня.
Нововведення у порядку оформлення субсидій передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 420, яке діє з 1 травня.
Так, відтепер у призначенні субсидії може бути відмовлено, якщо хто-небудь зі складу домогосподарства або член сімї:
- має у власності транспортний засіб з року випуску якого пройшло менше 5 років; більше ніж одне житлове приміщення; депозит в банку на суму понад 56750 грн.;
- протягом 12 місяців перед зверненням здійснив операції з купівлі безготівкової (готівкової) іноземної валюти, банківських металів більш ніж на 50 тис. грн.;
- якщо раніше в окремих випадках субсидія могла бути призначена як виняток тим, кому в її отримані було відмовлено, за рішенням місцевої комісії. На сьогодні робота комісії скасована;
- житлова субсидія громадянам нараховується тільки в грошовій готівковій формі. Всі кошти громадян, витрачені з особистого бюджету в цей період на оплату комунальних послуг будуть компенсовані в розмірі субсидії, що зарахована на ваш особистий рахунок.
- Хочу звернути увагу громадян на те, що інформація про депозитні рахунки і купівлю валюти буде вказуватися особисто вами. І якщо в результаті верифікації субсідіантів, яку пізніше проводитиме Міністерство фінансів, спливуть недостовірні дані, вам доведеться повертати гроші, отримані від держави. Будьте сумлінні, показуючи свої доходи!- наголосила Ірина Рудакова.
Терміни подачі нових заяв і декларацій на оформлення субсидії встановлені з травня по вересень включно, але її призначення все одно буде проводитися з 1 травня.
джерело https://mlt.gov.ua

Теги: Ірина Рудакова

Комментарии


Отправить
';