Керівництво міста продовжує співпрацювати з проєктом GIZ

12 Февраля 2020     MGK Новости

Керівництво міста продовжує співпрацювати з проєктом GIZ

12 лютого в конференц-залі Центру надання адміністративних послуг відбулася робоча зустріч керівництва міста з директором проєкту GIZ «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» Майком Маттерсом і радниками Проєкту Вікторією Василенко та Ігорем Штайнке. Участь у заході взяли перший заступник міського голови Ірина Рудакова, заступник міського голови Світлана Бойко та представники профільних структурних підрозділів.
Майк Маттерс зазначив, що ідея нового проєкту виникла на підставі оцінки потреб міст-партнерів попереднього проєкту GIZ, в рамках якого було надано технічну допомогу в оснащенні медичних установ та закладів, які надають соціальні послуги.
Як відзначила перший заступник міського голови Ірина Рудакова, співробітництво з проєктами, які впроваджує німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ на замовлення Федерального міністерства економічного розвитку Німеччини, є дуже важливим та плідним для Мелітополя. Новий проєкт, одним з пілотних міст якого обраний Мелітополь, дозволить зміцнити ресурси у медичній та соціальній сфері. Ці сфери сьогодні перебувають у стадії реформування, значно розширюється кількість отримувачів медичних та соціальних послуг, тому технічна та консультативна допомога дозволить значно їх покращити.
Заступник міського голови Світлана Бойко та керівники профільних структурних підрозділів розповіли про особливості медичної реформи та нововведення у наданні соціальної допомоги населенню. Участь у зустрічі так само взяли проектні менеджери КУ «Агенція розвитку Мелітополя».
Підсумовуючі зустріч, Ірина Рудакова наголосила на готовності місцевої влади до тісної співпраці з Проєктом.

Теги: Керівництво

Комментарии


Отправить
';