Відбулось планове засідання виконкому

10 Июня 2021     MGK Новости

Відбулось планове засідання виконкому

10 червня відбулось планове засідання виконавчого комітету Мелітопольської міської ради під головуванням Мелітопольського міського голови Івана Федорова.
Члени виконкому розглянули питання захисту прав дітей, опікунської ради, соціального захисту, комунальної власності, житлово-комунального господарства, питання освіти, культури та молодіжної політики, торговельної діяльності, житлові питання та інші.

Начальник управління з розвитку підприємництва та промисловості Ірина Фурсова доповіла про затвердження Порядку надання одноразової допомоги на відкриття власної справи демобілізованим учасникам антитерористичної операції та учасникам операції обєднаних сил. На фінансування вказаної міської програми в поточному році із місцевого бюджету виділено 300 тисяч гривень. Планується, що розмір наданої допомоги буде складати на одну особу за один проєкт у розмірі від 30 до 70 тисяч гривень. Крім того, для надання допомоги буде проведено конкурсний відбір та буде утворена відповідна конкурсна комісія. Переможцями будуть вважатися ті учасники, проєкти яких наберуть більшу кількість балів. Обовязковою умовою отримання коштів буде реєстрація та проживання у місті Мелітополі та реєстрація як субєкта господарювання саме на території міста Мелітополя. Переможець буде зобовязаний укласти договір, у якому прописано, що ведення господарської діяльності на території міста має вестися не менше ніж 2 роки, кошти мають бути спрямовані лише за цільовим призначенням, а саме за тим напрямком, що зазначено в договорі, - доповіла Ірина Фурсова.

Міський голова акцентував увагу на питанні про затвердження графіків роботи та прийому субєктів звернення у Центрі надання адміністративних послуг м. Мелітополя, його територіальних підрозділах, на віддалених, у тому числі пересувних робочих місцях адміністраторів, графіку прийому громадян спеціалістами КП «Водоканал», ТОВ «Тепло – Мелітополь», «Умвельт Мелітополь» з комунальних та консультаційних послуг.

Начальник управління адміністративних послуг Ірина Карпушина наголосила, що рівень обслуговування та надання адміністративних послуг буде підвищений.

Іван Федоров зазначив, що саме зараз розробляється ще один критерій якості надання адміністративних послуг - прискорення їх надання.

- Зараз на отримання однієї адміністративної послуги витрачається приблизно 10 хвилин. Я вважаю, що людина не повинна витрачати більше 5 хвилин на отримання адміністративної послуги у Центрі надання адміністративних послуг м. Мелітополя. До кінця року це правило буде втілено в життя, - підкреслив Мелітопольський міський голова.
джерело https://mlt.gov.ua

Теги: Ірина Фурсова

Комментарии


Отправить
';