Управління праці та соціального захисту населення повідомляє

07 Ноября 2012     MGK Новости

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє

Управління праці та соціального захисту населення Мелітопольської ради Запорізької області інформує, що інваліди війни, які зареєстровані у м. Мелітополі (крім пенсіонерів Міністерства оборони та інших силових структур) і які ще не надавали заяву на отримання компенсації за невикористані санаторно-курортні путівки мають право звернутися за адресою: м. Мелітополь, просп. Б. Хмельницького, буд. 68а, каб.№9, тел. 42-83-25 та надати заяву на її отримання маючи при собі паспорт, ідентифікаційний номер, пенсійне посвідчення, копію та оригінал для пільгового посвідчення.
Учасник бойових дій, учасники війни, особи, які прирівняні до ветеранів війни, інваліди та ветерани праці, які перебувають на обліку в управлінні мають право на компенсацію вартості самостійного санаторно-курортного лікування. Компенсація виплачується за їх бажанням після санаторного оздоровлення, у розмірі вартості самостійного санаторно-курортного лікування, але не більш ніж середня вартість санаторно-курортного лікування, але не більш ніж середня вартість санаторно-курортної путівки.
Середню вартість санаторно-курортної путівки визначає Міністерство праці та соціальної політики України за поданням Фонду соціального захисту інвалідів за погодженням з Міністерством фінансів щороку до 15 березня в межах обсягів бюджетних коштів, виділених відповідно до Закону України про Державний бюджет України на поточний рік. На сьогодні ця сума становить 320,00грн.
Підставою для виплати компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування є такі документи:
- заява про виплату компенсації;
- квитанція про оплату вартості санаторно-курортної путівки (періодом оздоровлення не менш 18 днів);
- посвідчення особи, що підтверджує її належність до категорії громадян, на яких поширюється дія вищезазначеної постанови.

Теги: виплати, пенсінор, курорт, відпочинок

Комментарии


Отправить
';