Дитячі садки отримають друге життя

03 Октября 2013     MGK Новости

Дитячі садки отримають друге життя

Минулого тижня районна влада зустрілася за круглим столом із представниками районного відділу освіти, молоді та спорту та із завідувачами дитячих садків, щоб обговорити якість виконання соціальних ініціатив Президента України щодо охоплення малечі району дошкільною освітою.
Наразі на території району діє 16 дошкільних навчальних закладів, але вони не можуть вмістити всіх дошкільнят у своїх стінах. Тому першочерговим завданням для районного керівництва на сьогодні є розширення мережі дошкільних закладів. Перший заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Баша розповів, що в цьому напрямку проведена чимала робота: «За останні роки в районі не скорочено жодного ДНЗ, постійно збільшується кількість груп у діючих дитсадках. Тільки за останній рік в с. Вознесенка та у Фруктовому відкрито нові групи. Наразі проводиться робота з відкриття груп короткотривалого перебування. Вони вже діють у Костянтинівці, Трудовому, Відродженні та Новобогданівці. Планується відкриття у Ясному та Проміні».
Головний спеціаліст районного відділу освіти, молоді та спорту Наталя Горєва зазначила, що, враховуючи всі форми дошкільної освіти, в районі 74% дітей отримують належну підготовку до школи.
Також в районі незабаром завершаться роботи з формування електронної черги дітей до дитячих садків, завдяки якій батьки самостійно зможуть перевірити розмір черги до будь-якого дошкільного закладу.
Для зменшення черги до дитячих садків в районні планується відновити роботу дитсадків у селі Терпіння та с. Мордвинівка.
На думку спеціалістів, незважаючи на значні зрушення в рішенні проблеми дефіциту місць в дошкільних закладах, попереду ще багато роботи в цьому напрямку. Зокрема, пов-ністю ліквідувати чергу до дитсадків можна за рахунок відновлення діяльності закритих ДНЗ та відкриття додаткових груп на базі діючих дитсадків.

Теги: Дитячі садки

Комментарии


Отправить
';