ФОП та наймані працівники отримають допомогу під час карантину

21 Декабря 2020     MGK Новости

ФОП та наймані працівники отримають допомогу під час карантину

Уже понад 200 тисяч українців подали заявку на отримання одноразової матеріальної допомоги для ФОП та найманих працівників у «Дії».

За словами фахівців, оформити матеріальну допомогу від держави можна без черг, довідок та бюрократії — лише за допомогою смартфону чи комп’ютеру та електронного підпису.

Сотні тисяч користувачів намагалися одночасно отримати послугу «Одноразової матеріальної допомоги для ФОП та найманих працівників» з моменту запуску з 14 грудня. Це спричинило затримку в роботі «Дії». Команда Мінцифри оперативно збільшила потужності порталу та мобільного застосунку. Зараз система працює стабільно. Станом на 11:00 17 грудня 160 556 ФОП та найманих працівників скористалися послугою в мобільному застосунку, ще 40 068 — подали заяву через портал.

Послугу можна отримати онлайн у короткі терміни, не виходячи з дому. Без черг, комфортно і швидко. Скористатися послугою можна до 31 грудня 2020 року.

Кабінет Міністрів України затвердив перелік основних видів економічної діяльності для найманих працівників та ФОП, діяльність яких підпадає під заборону в період посиленого карантину в січні. Мінцифри забезпечує технічний функціонал виплат через «Дію». Перелік КВЕДів за посиланням: https://diia.gov.ua/news/kvedy
источник http://mrda.gov.ua

Теги: ФОП

Комментарии


Отправить
';