Мешканцям Мелітопольського району призначені соціальні виплати

14 Марта 2021     MGK Новости

Мешканцям Мелітопольського району призначені соціальні виплати

В управлінні соціального захисту населення Мелітопольської районної державної адміністрації з використанням електронних засобів комунікацій відбулись чергові засідання двох районних комісій з питань соціальних виплат жителям району.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) та контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуті питання призначення соціальних виплат 11 заявникам, що мають такий статус.

Відповідно до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг комісією прийнято рішення про призначення зазначеної допомоги 9 внутрішньо переміщеним особам. Також комісія прийняла рішення про призначення 3 заявницям державної соціальної допомоги у звязку з вагітністю та пологами, при народженні дитини, допомоги на дітей одиноким матерям, допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях.

На розгляд комісії по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню субсидій та пільг, винесені справи щодо призначення житлових субсидій 103 домогосподарствам та надання права користування пільгою при оплаті житлово-комунальних послуг 3 заявникам.

За результатами обговорення та на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов домогосподарств комісія прийняла рішення про призначення житлової субсидії 77 заявникам та рішення про відмову в призначенні субсидії 26 заявникам з поважних причин.

Відповідно до Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 р. № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги», рішенням комісії надано право всім заявникам на користування пільгою при оплаті житлово-комунальних послуг за фактичним місцем проживання, серед яких член сім’ї померлого ветерана війни та учасники бойових дій.

Теги: соціальні виплати

Комментарии


Отправить
';