В Запорізькій ОДА заслуховують звіти керівників районів

07 Августа 2014     MGK Новости

В Запорізькій ОДА заслуховують звіти керівників районів

Перший заступник голови облдержадміністрації Григорій Самардак завершує пропуск районів області та міст обласного значення з питань виконання місцевих бюджетів та освоєння державних субвенцій. Керівників останні пять територій заслуховують сьогодні протягом дня.
Так, сьогодні звітують голови Розівської, Куйбишевської, Чернігівської та Великобілозерської райдержадміністрацій. Керівництвом області розглядаються показники районів щодо виконання місцевих бюджетів, керівники територій звітують про роботу за перше півріччя щодо забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери та сплати за спожиті бюджетними установами енергоносії.
Крім того, під час проведення співбесід з керівниками районів аналізується план заходів територій на друге півріччя щодо забезпечення вищезазначених видатків, стан виплати зарплати працівникам бюджетної сфери в липні поточного року, а також використання державних коштів, передбачених Запорізькій області в 2014 році.
Особлива увага приділяється питанням щодо фінансування обєктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту з залученням бюджетних коштів, а також пошуку резервів збільшення доходів до місцевого бюджету.


Управління у справах преси та інформації

Теги: ЗОДА, керівник, район

Комментарии


Отправить
';