Будівництво нових ФАПів

23 Апреля 2018     MGK Новости

Будівництво нових ФАПів

На цьому голова облдержадміністрації Костянтин Бриль наголосив під час відвідування амбулаторії смт. Мирне Мелітопольського району.
Як зазначив керівник області, за три тижні в електронній системі охорони здоровя всієї держави зареєстровано 1 мільйон 191 тисячу декларацій. Проте підписання договорів із сімейними лікарями та створення нових ФАПів є паралельними процесами, які нині тривають.
- У цьому році ми створюємо нові фельдшерсько-акушерські пункти, де люди зможуть отримати он-лайн консультації відповідних фахівців. Запорізький регіон один із перших в Україні пройшов погодження мережі ФАП. На сьогодні заплановано виділення 126 мільйонів гривень, які надаватимуться за умови 20-відсоткового співфінансування з місцевими бюджетами. І до кінця року люди в громадах мають побачити нові фельдшерсько-акушерські пункти. Ми розуміємо, що нині в селах бракує саме консультацій так званих «вузьких» спеціалістів. Тож поки триває будівництво, ми не покинемо людей напризволяще. Кожен, хто цього потребує, отримає обстеження висококваліфікованих фахівців Запорізької обласної лікарні, - запевнив Костянтин Бриль.
У свою чергу, головний лікар центральної районної лікарні Сергій Селевіч повідомив, що за сприяння сільського голови с. Семенівка Андрія Єрмоленка, а також місцевої та обласної влади нині в амбулаторії загальної практики сімейної медицини надають консультації лікарі вищої категорії Запорізької обласної клінічної лікарні. Прийом ведуть: невропатолог; пульмонолог; кардіолог; отоларинголог та офтальмолог. За попередніми підрахунками на прийом записано 120 осіб. Загалом же потребу в консультації лікарів у Мирненській амбулаторії висловили близько 700 осіб.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Теги: Костянтин Бриль

Комментарии


Отправить
';